SCS Open

puulaakiturnaus 1995-1996

puulaakiturnaus on Kristiinankaupungissa järjestettävä salibandyturnaus harrastelijoille.

Pelaajat, tulokset ja tilastot löytyvät oikealta, uutiset ja jutut alhaalta.

uutiset

03.03.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 04.03.2019


Peliaika 2 x 10 min. 4 + mv kentällä.

04.03.2019

TimeHomeAway Score
18:00BR Oilers-Metsä Board
18:30Kärpäset-Itäpuolen Erikoiset
19:00Muumilaakson Sankarit-Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset
19:30Siikaisten Sisu-BR Oilers/Metsä Board
20:00Muumilaakson Sankarit/Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu/BR Oilers/Metsä Board
20:30Muumilaakson Sankarit/Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu/BR Oilers/Metsä Board

17.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 18.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 18.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Siikaisten Sisu-Muumilaakson Sankarit20:05Metsä Board-Kärpäset20:30BR Oilers-Siikaisten Sisu20:55Muumilaakson ...

Lue lisää...


10.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 11.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 11.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu20:05BR Oilers-Muumilaakson Sankarit20:30Siikaisten Sisu-Metsä Board20:55It...

Lue lisää...


03.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 04.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 04.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Metsä Board-Itäpuolen Erikoiset20:05Kärpäset-Muumilaakson Sankarit20:30BR Oilers-Metsä Board20:55Muumilaakson ...

Lue lisää...


27.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 28.01.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 28.01.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Kärpäset-Metsä Board20:05Siikaisten Sisu-Itäpuolen Erikoiset20:30Metsä Board-BR Oilers20:55Kärpäset-Siikaisten...

Lue lisää...


20.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 21.01.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 21.01.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Muumilaakson Sankarit-Metsä Board20:05Siikaisten Sisu-BR Oilers20:30Kärpäset-Itäpuolen Erikoiset20:55Muumilaakso...

Lue lisää...


20.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 21.01.2019

Lue lisää...


15.01.2019 SC Saragoza

Ensimmäisen kierroksen tulokset puulaakiturnauksesta

Lue lisää...


10.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 14.01.2019

Lue lisää...


08.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma

Lue lisää...


14.01.2018 SC Saragoza

Puulaakiturnauksen otteluohjelma

Lue lisää...


taulukot

lohko 1

GPWTLGFGA+/-P
Sporting Lappfjärd210110 - 912
ABI-95210112 - 1202
Talas Team21016 - 7-12

lohko 2

GPWTLGFGA+/-P
Liden 3220010 - 284
Dream Team Crazy Cat21013 - 5-22
Tjöck IK20022 - 8-60

lohko 3

GPWTLGFGA+/-P
Sporting Lappfjärd440024 - 0248
Dream Team Crazy Cat43018 - 12-46
Lindell Company31116 - 18-123
Sideby United31027 - 11-42
Skollaget40048 - 12-40

lohko 4

GPWTLGFGA+/-P
ABI-95431029 - 7227
Liden 3421119 - 21-25
Skaftung420214 - 954
Skjutglada Lärare411214 - 21-73
Seurakunnan Nuoret40136 - 24-181

lohko 5

GPWTLGFGA+/-P
Talas Team330016 - 4126
Tjöck IK32017 - 8-14
Dagsmark310217 - 1342
Kristina Keittiö21019 - 902
Jyllinkosken Sähkö30033 - 18-150

ottelut

HomeAwayScore
Dream Team Crazy Cat-Skollaget3-2
Seurakunnan Nuoret-Skaftung2-5
Dagsmark-Talas Team2-5
Skjutglada Lärare-Liden 35-7
Sideby United-Lindell Company
Jyllinkosken Sähkö-Kristina Keittiö
Skollaget-Sporting Lappfjärd
ABI-95-Skaftung
Dagsmark-Tjöck IK
Liden 3-Tjöck IK6-1
Sporting Lappfjärd-Talas Team1-3
Dream Team Crazy Cat-Liden 31-4
ABI-95-Talas Team6-3
Dream Team Crazy Cat-Tjöck IK2-1
Sporting Lappfjärd-ABI-959-6
Talas Team-Liden 35-3
ABI-95-Sporting Lappfjärd
Sporting Lappfjärd-Lindell Company13-0
ABI-95-Seurakunnan Nuoret12-0
Dagsmark-Jyllinkosken Sähkö10-1
Dream Team Crazy Cat-Sideby United2-1
Skjutglada Lärare-Skaftung1-9
Kristina Keittiö-Talas Team
Sideby United-Skollaget6-4
Skaftung-Liden 30-6
Talas Team-Tjöck IK6-0
Sporting Lappfjärd-Dream Team Crazy Cat6-0
Seurakunnan Nuoret-Skjutglada Lärare0-3
Dagsmark-Kristina Keittiö5-7
ABI-95-Skjutglada Lärare5-5
Lindell Company-Dream Team Crazy Cat3-3
Jyllinkosken Sähkö-Talas Team2-5
Lindell Company-Skollaget3-2
Liden 3-Seurakunnan Nuoret4-4
Kristina Keittiö-Tjöck IK2-4
Sporting Lappfjärd-Sideby United5-0
ABI-95-Liden 312-2
Jyllinkosken Sähkö-Tjöck IK0-3

tilastot

PlayerGAP

facebook

Introduction

info

SC Saragoza

SC Saragoza rf

Åndalsnesgatan 4
64100 Kristinestad
www.scsaragoza.fi
scsaragoza@scsaragoza.fi
+358 40 517 6278

tapahtumat

twitter

instagram

@scsaragoza

facebook

youtube




SC Saragoza
SC SaragozaMats Backlund   © SC Saragoza r.f. 1996-2019