SCS Open

puulaakiturnaus 1998-1999

puulaakiturnaus on Kristiinankaupungissa järjestettävä salibandyturnaus harrastelijoille.

Pelaajat, tulokset ja tilastot löytyvät oikealta, uutiset ja jutut alhaalta.

uutiset

03.03.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 04.03.2019


Peliaika 2 x 10 min. 4 + mv kentällä.

04.03.2019

TimeHomeAway Score
18:00BR Oilers-Metsä Board
18:30Kärpäset-Itäpuolen Erikoiset
19:00Muumilaakson Sankarit-Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset
19:30Siikaisten Sisu-BR Oilers/Metsä Board
20:00Muumilaakson Sankarit/Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu/BR Oilers/Metsä Board
20:30Muumilaakson Sankarit/Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu/BR Oilers/Metsä Board

17.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 18.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 18.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Siikaisten Sisu-Muumilaakson Sankarit20:05Metsä Board-Kärpäset20:30BR Oilers-Siikaisten Sisu20:55Muumilaakson ...

Lue lisää...


10.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 11.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 11.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu20:05BR Oilers-Muumilaakson Sankarit20:30Siikaisten Sisu-Metsä Board20:55It...

Lue lisää...


03.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 04.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 04.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Metsä Board-Itäpuolen Erikoiset20:05Kärpäset-Muumilaakson Sankarit20:30BR Oilers-Metsä Board20:55Muumilaakson ...

Lue lisää...


27.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 28.01.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 28.01.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Kärpäset-Metsä Board20:05Siikaisten Sisu-Itäpuolen Erikoiset20:30Metsä Board-BR Oilers20:55Kärpäset-Siikaisten...

Lue lisää...


20.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 21.01.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 21.01.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Muumilaakson Sankarit-Metsä Board20:05Siikaisten Sisu-BR Oilers20:30Kärpäset-Itäpuolen Erikoiset20:55Muumilaakso...

Lue lisää...


20.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 21.01.2019

Lue lisää...


15.01.2019 SC Saragoza

Ensimmäisen kierroksen tulokset puulaakiturnauksesta

Lue lisää...


10.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 14.01.2019

Lue lisää...


08.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma

Lue lisää...


14.01.2018 SC Saragoza

Puulaakiturnauksen otteluohjelma

Lue lisää...


taulukot

lohko 1

GPWTLGFGA+/-P
Innebandybjörnarna320114 - 1044
Dominators320116 - 1334
Lukio311112 - 14-23
Seurakunnan Nuoret30129 - 14-51

lohko 2

GPWTLGFGA+/-P
Alma Karjala Team330019 - 6136
Hydro320116 - 1154
PVO301210 - 17-71
Lindell301210 - 21-111

lohko 3

GPWTLGFGA+/-P
Dominators440029 - 9208
Lukio421118 - 1445
Innebandybjörnarna420219 - 21-24
Seurakunnan Nuoret402217 - 25-82
Jokirotat401314 - 28-141

lohko 4

GPWTLGFGA+/-P
Alma Karjala Team550033 - 122110
Hydro540127 - 7208
PVO530226 - 2246
Lindell520322 - 23-14
Calcutta40045 - 26-210
SCS Damer/Naiset400410 - 33-230

ottelut

HomeAwayScore
Innebandybjörnarna-Dominators2-10
Seurakunnan Nuoret-Lukio5-5
Jokirotat-Dominators2-8
Innebandybjörnarna-Jokirotat7-4
Dominators-Lukio5-2
Seurakunnan Nuoret-Jokirotat6-6
Lukio-Innebandybjörnarna4-2
Dominators-Seurakunnan Nuoret6-3
Innebandybjörnarna-Seurakunnan Nuoret8-3
Lukio-Jokirotat7-2
Dominators-Seurakunnan Nuoret5-3
Innebandybjörnarna-Lukio5-2
Dominators-Innebandybjörnarna5-3
Dominators-Lukio6-7
Innebandybjörnarna-Seurakunnan Nuoret6-3
Seurakunnan Nuoret-Lukio3-3
PVO-Damlaget8-2
Alma-Lindell6-4
Calcutta-Hydro1-5
Damlaget-Alma2-8
Hydro-Lindell6-2
PVO-Calcutta9-1
PVO-Lindell6-4
Hydro-Alma1-2
PVO-Hydro1-5
Calcutta-Alma3-7
Lindell-Damlaget7-5
Alma-PVO10-2
Calcutta-Lindell0-5
Hydro-Damlaget10-1
Alma-Lindell9-2
Hydro-PVO6-4
Alma-PVO6-1
Alma-Hydro4-3
PVO-Lindell5-5
Hydro-Lindell7-3

tilastot

PlayerGAP
Peter Englund17 + 6 = 23
Seppo Urpunen15 + 6 = 21
Jonas Smeds12 + 9 = 21
Krister Ruotsalainen13 + 5 = 18
Nicklas Träskvik8 + 10 = 18
Roger Nissander7 + 11 = 18
Mika Pentilä13 + 4 = 17
Timo Virtanen11 + 5 = 16
Janne Smeds11 + 3 = 14
Jussi Rintala11 + 3 = 14
Pekka Haavisto8 + 5 = 13
Mats Backlund6 + 6 = 12
Mika Harju9 + 2 = 11
Richard Lähteenmäki9 + 2 = 11
Eero Haapala9 + 1 = 10
Juhani Järvistö7 + 3 = 10
Kai Palmberg7 + 3 = 10
Samppa Koskela7 + 1 = 8
Kimmo Litmanen6 + 2 = 8
Marcus Talas6 + 2 = 8
Paul Hautaviita5 + 3 = 8
Annette Aittamäki5 + 3 = 8
Petri Siili5 + 3 = 8
Petri Järvelä4 + 4 = 8
Sture Wistbacka6 + 1 = 7
Kevin Lindström5 + 2 = 7
Ari Talas2 + 5 = 7
Mika Rahko5 + 1 = 6
Mikael Nordbäck4 + 2 = 6
Pekko Rantamäki4 + 2 = 6
Markus Kohtala4 + 2 = 6
Thomas Berglund2 + 4 = 6
Venne Nevanpää4 + 1 = 5
Ronny Hoxell4 + 1 = 5
Casper Sahlström4 + 1 = 5
Kari Mäntylä3 + 2 = 5
Kaarre3 + 2 = 5
Petteri Pihlaja3 + 2 = 5
Esa Partanen3 + 2 = 5
Jarmo Kaksonen2 + 3 = 5
Peter Grannas2 + 3 = 5
Mika Sjöqvist4 + 0 = 4
Teemu Sten3 + 1 = 4
Jenny Stenberg3 + 1 = 4
Guy Porander3 + 1 = 4
Piia Kari2 + 2 = 4
Jari Rantala2 + 2 = 4
Mikael Finnäs2 + 2 = 4
Janne Grannas2 + 2 = 4
Robert Sundén2 + 1 = 3
Jari Viitanen2 + 1 = 3
Kenneth Hautaviita2 + 1 = 3
Anna-Lena af Hällström1 + 2 = 3
Jukka Kiili0 + 3 = 3
Tuukka Rantamäki2 + 0 = 2
Mika Eränen2 + 0 = 2
Koivisto2 + 0 = 2
Carl Andtfolk2 + 0 = 2
Thony Granqvist2 + 0 = 2
Ilkka 1 + 1 = 2
Thomas Storås1 + 1 = 2
Juha Partanen1 + 1 = 2
Tom Hoxell0 + 2 = 2
Linda Dahlmars0 + 2 = 2
Vesa Koivula1 + 0 = 1
Juhani Yli-Valkama1 + 0 = 1
O. Rahko1 + 0 = 1
Tapani Tarkka1 + 0 = 1
Jukka Alanko1 + 0 = 1
Veijo Anttonen1 + 0 = 1
Peter Lassfolk1 + 0 = 1
Heimo Halonen1 + 0 = 1
Kalevi Hållfast1 + 0 = 1
Nina Hellman1 + 0 = 1
Patrik Lundell1 + 0 = 1
Suutari0 + 1 = 1
Erica Sjölund0 + 1 = 1
Marko Hakola0 + 1 = 1
Pasi Järvistö0 + 1 = 1
Patrik Lassfolk0 + 1 = 1
Nina Hållfast0 + 1 = 1
Ronny Grandell0 + 1 = 1
Tomi Tervo0 + 0 = 0
Marja Nevanpää0 + 0 = 0

facebook

Introduction

info

SC Saragoza

SC Saragoza rf

Åndalsnesgatan 4
64100 Kristinestad
www.scsaragoza.fi
scsaragoza@scsaragoza.fi
+358 40 517 6278

tapahtumat

twitter

instagram

@scsaragoza

facebook

youtube




SC Saragoza
SC SaragozaMats Backlund   © SC Saragoza r.f. 1996-2019