SCS Open

puulaakiturnaus 1996

puulaakiturnaus on Kristiinankaupungissa järjestettävä salibandyturnaus harrastelijoille.

Pelaajat, tulokset ja tilastot löytyvät oikealta, uutiset ja jutut alhaalta.

uutiset

03.03.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 04.03.2019


Peliaika 2 x 10 min. 4 + mv kentällä.

04.03.2019

TimeHomeAway Score
18:00BR Oilers-Metsä Board
18:30Kärpäset-Itäpuolen Erikoiset
19:00Muumilaakson Sankarit-Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset
19:30Siikaisten Sisu-BR Oilers/Metsä Board
20:00Muumilaakson Sankarit/Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu/BR Oilers/Metsä Board
20:30Muumilaakson Sankarit/Kärpäset/Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu/BR Oilers/Metsä Board

17.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 18.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 18.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Siikaisten Sisu-Muumilaakson Sankarit20:05Metsä Board-Kärpäset20:30BR Oilers-Siikaisten Sisu20:55Muumilaakson ...

Lue lisää...


10.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 11.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 11.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Itäpuolen Erikoiset-Siikaisten Sisu20:05BR Oilers-Muumilaakson Sankarit20:30Siikaisten Sisu-Metsä Board20:55It...

Lue lisää...


03.02.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 04.02.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 04.02.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Metsä Board-Itäpuolen Erikoiset20:05Kärpäset-Muumilaakson Sankarit20:30BR Oilers-Metsä Board20:55Muumilaakson ...

Lue lisää...


27.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 28.01.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 28.01.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Kärpäset-Metsä Board20:05Siikaisten Sisu-Itäpuolen Erikoiset20:30Metsä Board-BR Oilers20:55Kärpäset-Siikaisten...

Lue lisää...


20.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 21.01.2019


Peliaika runkosarjassa 2 x 8 min ja pudotuspeleissä 2 x 10 min. 4 kenttäpelaajaa + maalivahti. 21.01.2019 $(document).ready(function(){ $(function(){ $("#matcher").tablesorter(); }); }); TimeHomeAway Score 19:40Muumilaakson Sankarit-Metsä Board20:05Siikaisten Sisu-BR Oilers20:30Kärpäset-Itäpuolen Erikoiset20:55Muumilaakso...

Lue lisää...


20.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 21.01.2019

Lue lisää...


15.01.2019 SC Saragoza

Ensimmäisen kierroksen tulokset puulaakiturnauksesta

Lue lisää...


10.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma 14.01.2019

Lue lisää...


08.01.2019 SC Saragoza

Puulaakisalibandyn otteluohjelma

Lue lisää...


14.01.2018 SC Saragoza

Puulaakiturnauksen otteluohjelma

Lue lisää...


taulukot

lohko 1

GPWTLGFGA+/-P
Div 1 lag 100000 - 000
Div 1 lag 200000 - 000
Div 1 lag 300000 - 000
Div 1 lag 400000 - 000
Div 1 lag 500000 - 000

lohko 2

GPWTLGFGA+/-P
Alma Karjala Team420014 - 684
Unipack410110 - 822
KIB410111 - 12-12
SC Saragoza jun410112 - 15-32
Estrella400213 - 19-60

lohko 3

GPWTLGFGA+/-P
Team Solanum420024 - 2224
Black Killers420016 - 2144
KIB41019 - 14-52
KGB40023 - 18-150
Unipack40023 - 19-160

lohko 4

GPWTLGFGA+/-P
Sporting420016 - 2144
Seurakunnan Nuoret410118 - 8102
Lukio41019 - 722
Alma Karjala Team410112 - 1202
SC Saragoza jun40022 - 28-260

lohko 5

GPWTLGFGA+/-P
Seurakunnan Nuoret650054 - 114310
Jyllinkosken Sähkö 630234 - 21136
KGB 620320 - 34-144
Sporting Flicklag 60052 - 44-420

ottelut

HomeAwayScore
Div 1 plac 1-Div 1 plac 2
Div 1 plac 3-Div 1 plac 4
Div 2 plac 1-Div 2 plac 2
Div 2 plac 3-Div 2 plac 4
SC Saragoza jun-Estrella12-7
Alma Karjala Team-KIB6-4
SC Saragoza jun-Unipack0-8
Estrella-KIB6-7
Unipack-Alma Karjala Team2-8
Div 1 lag 4-Div 1 lag 2
Div 1 lag 3-Div 1 lag 5
Div 1 lag 4-Div 1 lag 1
Div 1 lag 2-Div 1 lag 5
Div 1 lag 1-Div 1 lag 3
KGB-Seurakunnan Nuoret
Sporting Flickor-Jyllinkosken Sähkö
SC Saragoza jun-KIB
Estrella-Alma Karjala Team
KIB-Unipack
Alma Karjala Team-SC Saragoza jun
Unipack-Estrella
Seurakunnan Nuoret-Jyllinkosken Sähkö10-4
KGB-Sporting Flickor7-0
Div 1 lag 4-Div 1 lag 5
Div 1 lag 2-Div 1 lag 3
Div 1 lag 5-Div 1 lag 1
Div 1 lag 3-Div 1 lag 4
Div 1 lag 1-Div 1 lag 2
Sporting Flickor-Seurakunnan Nuoret1-11
Jyllinkosken Sähkö-KGB9-3
Lukio-SC Saragoza jun
Sporting-Seurakunnan Nuoret
Lukio-Alma Karjala Team
SC Saragoza jun-Sporting
Seurakunnan Nuoret-Alma Karjala Team
KGB-Seurakunnan Nuoret1-16
Sporting Flickor-Jyllinkosken Sähkö0-8
KGB-Unipack
Black Killers-Team Solanum
Unipack-KIB
Team Solanum-KGB
KIB-Black Killers
Seurakunnan Nuoret-Jyllinkosken Sähkö7-4
KGB-Sporting Flickor
SC Saragoza jun-Seurakunnan Nuoret1-16
Sporting-Alma Karjala Team11-0
Seurakunnan Nuoret-Lukio2-7
Alma Karjala Team-SC Saragoza jun12-1
Lukio-Sporting2-5
Sporting Flickor-Seurakunnan Nuoret
Jyllinkosken Sähkö-KGB
KIB-Team Solanum0-12
Black Killers-KGB9-1
Team Solanum-Unipack12-2
KGB-KIB2-9
Unipack-Black Killers1-7

tilastot

PlayerGAP

facebook

Introduction

info

SC Saragoza

SC Saragoza rf

Åndalsnesgatan 4
64100 Kristinestad
www.scsaragoza.fi
scsaragoza@scsaragoza.fi
+358 40 517 6278

tapahtumat

twitter

instagram

@scsaragoza

facebook

youtube




SC Saragoza
SC SaragozaMats Backlund   © SC Saragoza r.f. 1996-2019