Puulaakiturnaus 1996

Vuonna 1996 19 joukkuetta osallistui Kristiinankaupungissa järjestettävään puulaakiturnaukseen.

Tulokset, taulukot ja tilastot (mikäli niitä tallennettiin) löytyvät - aivan kuten uutiset ja kuvat - tältä sivulta.

Taulukko

Joukkue PO V T H TM-PM +/- P
Alma Karjala Team420014 - 684
Unipack410110 - 822
KIB410111 - 12-12
SC Saragoza jun410112 - 15-32
Estrella400213 - 19-60
Joukkue PO V T H TM-PM +/- P
Team Solanum420024 - 2224
Black Killers420016 - 2144
KIB41019 - 14-52
KGB40023 - 18-150
Unipack40023 - 19-160
Joukkue PO V T H TM-PM +/- P
Sporting420016 - 2144
Seurakunnan Nuoret410118 - 8102
Lukio41019 - 722
Alma Karjala Team410112 - 1202
SC Saragoza jun40022 - 28-260
Joukkue PO V T H TM-PM +/- P
Seurakunnan Nuoret650054 - 114310
Jyllinkosken Sähkö 630234 - 21136
KGB 620320 - 34-144
Sporting Flicklag 60052 - 44-420

Ottelut

Päivämäärä Aika Ottelu Tulos
10.12.1996 20:30 Div 1 plac 1 - Div 1 plac 2
10.12.1996 19:10 Div 1 plac 3 - Div 1 plac 4
03.12.1996 20:30 Div 2 plac 1 - Div 2 plac 2
03.12.1996 19:10 Div 2 plac 3 - Div 2 plac 4
26.11.1996 21:20 SC Saragoza jun - Estrella 12-7
26.11.1996 20:50 Alma Karjala Team - KIB 6-4
26.11.1996 20:20 SC Saragoza jun - Unipack 0-8
26.11.1996 19:40 Estrella - KIB 6-7
26.11.1996 19:10 Unipack - Alma Karjala Team 2-8
19.11.1996 21:20 Div 1 lag 4 - Div 1 lag 2
19.11.1996 20:50 Div 1 lag 3 - Div 1 lag 5
19.11.1996 20:20 Div 1 lag 4 - Div 1 lag 1
19.11.1996 19:40 Div 1 lag 2 - Div 1 lag 5
19.11.1996 19:10 Div 1 lag 1 - Div 1 lag 3
18.11.1996 18:20 KGB - Seurakunnan Nuoret
18.11.1996 17:45 Sporting Flickor - Jyllinkosken Sähkö
12.11.1996 21:20 SC Saragoza jun - KIB
12.11.1996 20:50 Estrella - Alma Karjala Team
12.11.1996 20:20 KIB - Unipack
12.11.1996 19:40 Alma Karjala Team - SC Saragoza jun
12.11.1996 19:10 Unipack - Estrella
11.11.1996 18:20 Seurakunnan Nuoret - Jyllinkosken Sähkö 10-4
11.11.1996 17:45 KGB - Sporting Flickor 7-0
05.11.1996 21:20 Div 1 lag 4 - Div 1 lag 5
05.11.1996 20:50 Div 1 lag 2 - Div 1 lag 3
05.11.1996 20:20 Div 1 lag 5 - Div 1 lag 1
05.11.1996 19:40 Div 1 lag 3 - Div 1 lag 4
05.11.1996 19:10 Div 1 lag 1 - Div 1 lag 2
04.11.1996 18:20 Sporting Flickor - Seurakunnan Nuoret 1-11
04.11.1996 17:45 Jyllinkosken Sähkö - KGB 9-3
29.10.1996 21:20 Lukio - SC Saragoza jun
29.10.1996 20:50 Sporting - Seurakunnan Nuoret
29.10.1996 20:20 Lukio - Alma Karjala Team
29.10.1996 19:40 SC Saragoza jun - Sporting
29.10.1996 19:10 Seurakunnan Nuoret - Alma Karjala Team
28.10.1996 18:20 KGB - Seurakunnan Nuoret 1-16
28.10.1996 17:45 Sporting Flickor - Jyllinkosken Sähkö 0-8
22.10.1996 21:20 KGB - Unipack
22.10.1996 20:50 Black Killers - Team Solanum
22.10.1996 20:20 Unipack - KIB
22.10.1996 19:40 Team Solanum - KGB
22.10.1996 19:10 KIB - Black Killers
21.10.1996 18:20 Seurakunnan Nuoret - Jyllinkosken Sähkö 7-4
21.10.1996 17:45 KGB - Sporting Flickor
15.10.1996 21:20 SC Saragoza jun - Seurakunnan Nuoret 1-16
15.10.1996 20:50 Sporting - Alma Karjala Team 11-0
15.10.1996 20:20 Seurakunnan Nuoret - Lukio 2-7
15.10.1996 19:40 Alma Karjala Team - SC Saragoza jun 12-1
15.10.1996 19:10 Lukio - Sporting 2-5
14.10.1996 18:20 Sporting Flickor - Seurakunnan Nuoret 1-10
14.10.1996 17:45 Jyllinkosken Sähkö - KGB 9-1
08.10.1996 21:20 KIB - Team Solanum 0-12
08.10.1996 20:50 Black Killers - KGB 9-1
08.10.1996 20:20 Team Solanum - Unipack 12-2
08.10.1996 19:40 KGB - KIB 2-9
08.10.1996 19:10 Unipack - Black Killers 1-7

Turnaukset

Turnaussivu sisältää kaikki tiedot kyseisestä seuran järjestämästä turnauksesta tai cupista. Mikäli sinulla on kuvia, videoita tai muita tietoja kyseisestä turnauksesta, ota yhteyttä seuraan.