Entäs vastustajat?

Tilastorupeaman kolmannessa osassa kohdistamme katseemme vastustajiin. Ketkä kaikkia me ollaan kohdattu? Mitkä joukkueet ovat olleet meille hankalia? Mitkä ovat olleet meille pisteautomaatteja? Tavalliseen tapaan keskitymme nyt virallisiin otteluihin, tällä kertaa sekä sarjaotteluihin että suomen cupiin.

Rakkaat vastustajamme aakkosjärjestyksessä:

Joukkue PO V T H TM-PM +/- P
Adonis 5 3 0 2 28-22 6 6
Blue Fox 18 5 1 12 34-84 -50 11
Blue Fox II 8 5 1 2 38-14 24 11
Challengers-93 5 1 1 3 18-38 -20 3
Classic II 1 0 0 1 1-6 -5 0
Cobrat 4 2 0 2 15-13 2 4
Crusaders 13 2 2 9 33-57 -24 6
Da-Pa-97 2 2 0 0 16-3 13 4
E.P.V.T. 5 1 0 4 22-34 -12 2
FBC Asteroids 3 2 0 1 33-18 15 4
FBC Luja 5 0 0 5 14-48 -34 0
FBC Nokia 2 1 0 1 4-2 2 2
FBC Remix 9 2 1 6 17-39 -22 5
FBC Remix II 2 2 0 0 24-9 15 4
FBT PiTU 3 2 0 1 10-12 -2 4
FBT Skillers 2 1 0 1 12-12 0 2
FC ÄhKy 2 2 0 0 19-7 12 4
FC Brändöpojkarna 8 7 1 0 53-30 23 15
GBK 3 2 0 1 14-12 2 4
Gunners 5 0 1 4 9-26 -17 1
Hämäri 2 1 0 1 10-9 1 2
HiPa 8 6 1 1 34-18 16 13
HSU 6 2 2 2 25-28 -3 6
ISB 11 3 1 7 34-43 -9 7
ISB II 12 6 0 6 42-60 -18 12
ISB III 9 3 0 6 37-40 -3 6
IU 14 9 1 4 64-54 10 19
IU Salibanditos 2 1 0 1 6-7 -1 2
Jalas 20 9 1 10 66-83 -17 19
Jeppis FBC 32 3 2 27 67-230 -163 8
Jeppis FBC II 3 2 1 0 13-5 8 5
JPB 2 1 0 1 7-12 -5 2
Jukobox 2 0 0 2 4-24 -20 0
KaKo 4 0 2 2 14-31 -17 2
Kank SB 4 1 1 2 9-10 -1 3
KannUra 11 2 0 9 22-77 -55 4
Karhut 6 1 0 5 17-32 -15 2
Karhut II 4 2 0 2 8-6 2 4
KäTa 3 3 0 0 18-6 12 6
KauWi 17 9 4 4 47-37 10 22
Kaveri Team 7 5 1 1 37-17 20 11
KiiRi 2 0 1 1 1-7 -6 1
Kikunat 3 1 1 1 11-12 -1 3
Kisa 7 4 1 2 33-27 6 9
KK-V 4 2 1 1 18-7 11 5
Konnat II 2 0 1 1 7-8 -1 1
KoPa 1 1 0 0 3-1 2 2
Kopteri 2 1 1 0 7-5 2 3
Kotkat 3 0 0 3 14-24 -10 0
KoU 3 2 1 0 17-11 6 5
KSB 3 1 0 2 13-15 -2 2
KuKu 2 1 0 1 10-10 0 2
KuRy 33 14 6 13 164-157 7 34
LaSa 2 1 0 1 10-13 -3 2
LeJy 2 1 0 1 7-10 -3 2
MaPS 3 1 0 2 10-9 1 2
Merikoski SBT 2 0 0 2 2-6 -4 0
MIG 2 0 0 2 1-14 -13 0
MK Lämäri 5 2 1 2 18-24 -6 5
MLT 2 1 0 1 5-9 -4 2
MLT II 2 0 0 2 0-14 -14 0
Mosquitos 2 0 0 2 9-24 -15 0
Mousetrap 8 7 1 0 67-35 32 15
MUF 2 0 0 2 6-22 -16 0
Nibacos 27 8 3 16 84-133 -49 19
Nibacos II 14 5 2 7 54-55 -1 12
NJ 27 9 4 14 83-135 -52 22
NJ II 6 3 1 2 34-28 6 7
NJ III 2 1 0 1 14-10 4 2
Nokia Ducks 3 0 0 3 9-19 -10 0
Nokian KrP 2 1 0 1 8-15 -7 2
OLS 4 0 0 4 7-29 -22 0
OuHu 11 6 0 5 32-44 -12 12
Papas 2 0 0 2 2-14 -12 0
PaSu 18 7 4 7 65-57 8 18
PaSu II 2 2 0 0 22-8 14 4
PB Team II 3 0 2 1 9-10 -1 2
PeU 1 1 0 0 7-5 2 2
PSB Lapua 2 2 0 0 6-2 4 4
PT-94 3 1 0 2 8-14 -6 2
REDY 18 2 2 14 46-122 -76 6
REDY II 3 3 0 0 24-8 16 6
RoPo 5 0 0 5 14-46 -32 0
Royal Mela 3 1 0 2 11-23 -12 2
Ruoska 1 0 1 0 4-4 0 1
SalBa 2 0 0 2 2-24 -22 0
Salibandykarhut 2 0 0 2 6-12 -6 0
Sastamolo 2 1 0 1 3-7 -4 2
SB Jymy 4 3 0 1 22-15 7 6
SB Jytky 11 0 2 9 28-55 -27 2
SB Kauhajoki 33 16 4 13 126-117 9 36
SB Kauhajoki II 9 4 0 5 37-42 -5 8
SB Vaasa 28 5 2 21 62-157 -95 12
SB Vaasa II 18 5 1 12 39-63 -24 11
SB Vaasa Mummot 6 2 3 1 19-19 0 7
SBS Kanuunat 3 0 0 3 15-31 -16 0
SBS Kokkola 3 1 1 1 18-14 4 3
SBS Lapua 5 1 1 3 9-34 -25 3
SBS Masku 1 0 0 1 5-6 -1 0
SBS PaHa 2 2 0 0 9-5 4 4
SBS Pori 2 0 0 2 4-11 -7 0
SBS Pori II 2 0 0 2 7-19 -12 0
SBS Rupu 3 0 0 3 10-27 -17 0
SBS Tamppi 2 2 0 0 7-3 4 4
SBT Butchers 2 0 0 2 6-19 -13 0
SC Alajärvi 10 2 3 5 36-50 -14 9
SC Alavus 18 2 4 12 52-87 -35 8
SC Haapajärvi 3 3 0 0 36-7 29 6
SC Hextall 2 0 0 2 7-12 -5 0
SC Kokkola 13 4 0 9 20-29 -9 8
SC Laihia 2 0 0 2 6-17 -11 0
SC Rebels 4 2 0 2 22-20 2 4
SeAMK Tropics 2 0 1 1 3-6 -3 1
SISU 9 2 2 5 28-57 -29 6
Sisu II 4 2 0 2 15-17 -2 4
Sparta 8 2 3 3 44-47 -3 7
SPV 22 0 2 20 36-179 -143 2
SPV II 29 10 6 13 102-148 -46 26
SPV III 4 3 1 0 24-15 9 7
SS Paitsio 3 0 0 3 7-20 -13 0
St Imps 2 1 0 1 13-13 0 2
ST Steelers 2 2 0 0 18-8 10 4
Strollers 2 0 0 2 4-12 -8 0
SuPS 2 1 0 1 5-16 -11 2
Team Atria 16 5 2 9 53-85 -32 12
TeRi 6 1 0 5 19-33 -14 2
ToCo 5 2 0 3 26-35 -9 4
Toive 11 1 1 9 23-54 -31 3
TU 7 0 0 7 13-67 -54 0
TU Finn Spring 12 3 1 8 39-59 -20 7
TuWe 3 1 0 2 9-14 -5 2
Urho 2 0 1 1 6-9 -3 1
USB 3 0 0 3 10-33 -23 0
Valaat 4 2 0 2 9-11 -2 4
Var-Ti 3 1 1 1 6-6 0 3
Velhot 2 0 0 2 1-11 -10 0
Vikings 27 16 2 9 132-107 25 34
WALO 2 1 0 1 6-9 -3 2
Wasa Devils 7 2 0 5 22-43 -21 4
Wizards 3 0 0 3 3-10 -7 0
Woodcutters-96 2 0 0 2 6-17 -11 0
Wunder Team 7 0 1 6 17-37 -20 1
WWC 5 2 0 3 17-33 -16 4
YNS 4 2 0 2 20-20 0 4